Duszpaterze

Obecnie:

ks. Mariusz Kuligowski – proboszcz od 6.12.2020

wcześniej:
Pierwszy proboszcz parafii
ks. Antoni Pietras – od 1.09.2007 do 13.11.2020.

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie Antos-858x1024.jpgurodzony: 07.07.1962, zmarł 13.11.2020

  • wyświęcony: 25.04.1987
  • mianowany proboszczem: 1.09.2007
  • pochodzi z parafii w Szczercowie
  • wcześniej jako wikariusz:
  • Wolbórz (1987-1989)
  • Jeżów (1989-1991)
  • Łask (1991-1996)
  • MB Dobrej Rady w Zgierzu (1996-2000)
  • św. Jadwigi Królowej w Tomaszowie Maz. (2000-2007)

ks. Jacek Cedrowski COr – wikariusz od 27.08.2019 do 9.07.2020

ks. Karol Skowroński – wikariusz od 28.08.2011 do 26.08.2019

ks. Józef Głowacki – wikariusz od 28.08.2010 do 27.08.2011